Aksiyon Yönetmenliği

İyi film iyi yönetmenle çekilir. İyi aksiyon ise iyi aksiyon yönetmeni ile yapılır. Aksiyon yönetmeni, sinema ve kurgunun temellerini anlamış olmakla birlikte, yüksek ritimli ve yoğun planları olan aksiyon sahnelerinde de devamlılığı ve akıcılığı sağlayabilmelidir. Aksiyon sahneleri çok detaylı planlama ve iyi bir hazırlık gerektirir.

İyi bir aksiyon yönetmeni, sahnelerinizi hazırlarken sinema ve aksiyon alanındaki bilgi ve tecrübesini birleştirerek, oyuncularınızın seviyesine uygun hareketler belirleyip sahnelerinize heyecan, inandırıcılık ve güç katarak projenizin çıtasını bir adım daha öteye taşıyacaktır.

Dövüş Koreografı

Günlük hayatta farkedilmese de iyi koreografi edilmemiş sahneler benimsenmiyor ve zamanla unutuluyor. Dövüş sahnelerinizin daha çok akılda kalması, hatırlanması ve inandırıcı olması bu alanda yetişmiş bir koreograf ile mümkün olmaktadır.

Çeşitli branşlardan teknikleri devamlılığa uygun ve akıcı bir şekilde birleştirebilen tecrübeli bir koreograf, dövüş sahnelerinizi renklendirecektir.

Dublör Temini

Zor sahneler, zor insanlar gerektirir. Riskli sahneler profesyonel dublörlerle gerçekleştirilir. Ancak aksiyonu ve hareketi yaşam tarzı haline getiren bir ekip, zor sahnelerinizi olması gerektiği gibi gerçekleştirebilir.

Bir sahneyi yapmak ile iyi bir şekilde yapmak arasında çok fark vardır. Atlama, düşme, yanma, çarpma ve diğer zor sahneleri inandıcırı bir şekilde yapmak için son derece atletik dublörlere ihtiyaç vardır.